GRAWEROWANIE I CIĘCIE

Grawerowanie i cięcie tworzyw sztucznych oraz grawerowanie w metalu to rozwiązania dla reklamy oraz przemysłu a także klientów indywidualnych np. dedykacje i prezenty. Grawerujemy na naszych materiałach oraz materiałach powierzonych przez klienta.

Grawerujemy na drewnie, tworzywach, papierze, tekturze, na metalu, pleksi, szkle, lustrze, tekstyliach, gumach.
Znakowanie twoich produktów, tabliczki znamionowe, znakowanie długopisów, znakowanie breloków, znakowanie gadżetów reklamowych.

Laser grawerująco-tnący może zostać wykorzystany na przykład do: grawerowania nagłówków i innych części tapicerki samochodowej i motocyklowej.

Wykonujemy eleganckie panele do maszyn wedle specyfikacji (ognioodporne, nie przewodzące prądu, nierdzewne, z określonymi normami).

Grawerowanie wzorów oraz loga na odzieży np. jeansy

Tabliczki znamionowe oraz inne oznaczenia wewnątrz i na zewnątrz.

Loga na butelkach plastikowych i szklanych

Grawerowanie i cięcie pudełek tekturowych według państwa projektu.

Tworzenie stojaków z pleksi oraz cięcie stojaków tekturowych, drewna, tektury.

Do grawerowania oraz cięcia nadają się takie materiały jak:
Grawerowanie w drewnie, grawerowanie na filcu, grawerowanie na foli, grawerowanie na gumie, grawerowanie na metalu, grawerowanie na papierze tekturze i kartonie, grawerowanie na skórze, grawerowanie na szkle i porcelanie, grawerowanie na tkaninach, cięcie akrylu.

Kto korzysta z naszych usług ? Tapicerowanie, stolarze i sklepy meblowe, sklepy odzieżowe, szwalnie, producenci i sprzedawcy urządzeń i maszyn wszelkiego typu, kluby sportowe, szkoły, spółdzielnie, urzędy oraz klienci indywidualni.

Szukasz rozwiązania dla siebie ? Nie wiesz czy to się uda zrobić ? Zadzwoń odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

Grawerowane gadżety reklamowe: długopisy , zapalniczki , breloki reklamowe, kalendarze skórzane, menu do restauracji, stojaki grawerowane, podkładki, żetony, karty stałego klienta, skrzynki na wino, butelki od alkoholi.Znajdziecie państwo w zakładce “gadżety grawerowane”

Dla klientów indywidualnych: dedykacje, podziękowania, gratulację, dyplomy, nagrody, trofea,  statuetki, skrzynki na wino, pudełka, butelki na wino, różnego rodzaju inne prezenty. Znajdziecie państwo w zakładce “prezenty”

Nasze najbardziej nietypowe grawery: grawerowane klapki, grawerowane lustereczko, grawerowana deska do klubu, grawerowana obudowa telefonu, grawer na zegarku, grawer na spodniach jeans, grawer na szachach, grawer na ramce do obrazu.

Zapraszamy do naszej galerii prac.